Psikolojik Danışman Feyza Yıldırım – Danışan Tavsiye ve Yorumları

Atakan K.

Ben öfke problemim ile ilgili Feyza Hanıma ulaştım. İyiki de ulaşmışım. Öncelikle beni sabırla ve samimi bir şekilde dinledikten sonra EMDR yapacağımıza karar verdik. Çok olumlu geri dönüşler hissettim. Feyza Hanım resmen beni değiştirdi. Şu an gayet iyiyim ve iyi bir psikolojik danışman arayanlar için kesinlikle Feyza Hanımla tanışmalarını öneririm.

 

T. Köroğlu

Gerek diğer çalışanlar gerek Feyza Hanım hepsi çok güler yüzlü bir şekilde beni ağırladılar. Gayet sıcakkanlı ve samimi bir ortamdı. Feyza Hanımla seanslara başladığımızda ise kendimi EMDR yaparken çok güvende hissetmemi sağladı çünkü başta korkularım vardı. Genç ve daha uzun yıllar bu mesleği başarıyla hakkıyla yerine getireceğine eminim. Böyle devam etmesini dilerim.

 

Melik Ç.

Bir doktor olarak daha önce de terapiye gittim ancak en büyük sıkıntım benim de bir insan olduğumun, hayata dair sıkıntılarımın olabileceğinin unutulması oldu. Feyza hanımla terapiye başladım. Hayatımın sanırım dönüm noktalarından biri oldu. Kendisine ilk gittiğimde çok yoğun anksiyete yaşadığım dönemdi. Emdr ile birlikte çok güzel yol kat ettik ve daha edeceğiz.

 

İ. E.

Kendi hayal dünyamda yaşayan biriydim. İnsanlarla pek uyum sağlayamazdım. Kapanıp kendi dünyama yaşardım. Kız arkadaşım olmadı bu yüzden. Korkularım vardı sonra bu konuda yardım almam gerektiğini düşündüm nette bakınırken Feyza Yıldırım ismini gördüm. Temasa girip yardım almaya başladım şimdilerde çok iyiyim sayesinde dünyayı yeni yeni yaşamaya başladım artık daha rahat ve mutluyum. İnsanlardan bunca zaman kaçırdığım fırsatları düşündükçe keşke daha önce yardım alsaydım diyorum. Aldığım destek ve tavsiyeler çok güzeldi ve önemliydi. Şimdi meyvelerini topluyorum ve kesinlikle sorunu olup da paylaşamayan herkese sesleniyorum yardım alsınlar ve kendi psikoloğumu tavsiye etmek istiyorum. Teşekkürler her şey için yardımlarınız destekleriniz için.

 

Ö. Konuk

Feyza Hanımla yolum, yaşadığım ayrılık sonrasında yaşadığım duygular ile baş edememem neticesinde kesişti. 5 yıllık ilişkim sonrasında kendimi çok yorgun öfkeli, değersiz ve ümitsiz hissediyordum. Kendime dair umutlarım azalmış, bir çıkmaza girmiştim. Bana emdr tedavisi uyguladı. Kendim ve hayatımla ilgili düşüncelerim çok hızlı bir şekilde değişti, kendimdeki değişim beni bile çok şaşırmıştı. Üstelik şuan, ayrıldığım kişiyle ayrıldığıma üzülmek yerine kurtulduğuma seviniyorum ve onu gözümde ne kadar büyüttüğümü görebiliyorum. İnsanlara karşı en önemlisi kendime karşı çok daha pozitifim. Hayatımda yeni amaçlar edindim ve sevdiklerime, işime daha fazla bağlandım. Bütün bunları Feyza Hanım’ın profesyonelliği ve benim bu değişimi çok istemem sayesinde başardık. Emeği, sabrı yargılamadan kabul ettiği için kendisine çok teşekkür ediyorum. İyi ki daha fazla yıpranmadan ulaştım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 

Buse S.

Panik atak hastasıyım ve yıllardır tedavi gördüm hayatımdaki tüm güzelliklerden vazgeçtiğim aklımı yitirdiğimi yaşamamın bir anlamı olmadığına inanmıştım adeta .. Taki Feyza hanımla tanışana ve Emdr ye başlayıncaya kadar kendisiyle terapilere başladığımız andan itibaren canı yakın samimi kişiliği önce güven verdi bana inanmayı ve iyi olmayı istedim … Bunun bir hastalık olduğuna aşılabilir olduğuna inandım ve 3. seansta hayatımı geri sayarak yeniden yaşamaya başladım.. Feyza Hanım benim için güven hayatta edinilebilinicek en iyi dost oldu doktorluk tan önce… Kendisine burdan sonsuz teşekkür ediyorum iyiki sizi tanıdım benim için psikolog olmaktan ziyade edinilebilinicek en iyi dostsunuz … Evet şimdi burda bunları yazarken size canı gönülden Feyza hocamı tavsiye ediyorum.

 

M. Yılmaz

Merhaba Feyza hanımla annem aracılığı ile tanıştım iyi ki de tanışmışım. Benim ailemle aramda birtakım problemlerim vardı, sürekli tartışıyorduk ilişkilerimiz hep kötüye gidiyordu. Artık hiç eve gelmek istemiyordum, daha sonra annem beni bir gün Feyza hanıma götürdü. Önce çok karşı çıktım istemedim. Sorunun bende değil onlarda olduğunu düşünüyordum. Sürekli onlara siz gidin psikoloğa diyordum. Daha sonra güç bela gittim seanslara başladık, daha ilk seansta ona çok ısındım. Sanki uzun süredir tanıdığım bir arkadaşımla konuşuyor gibi rahattım. Sonra yavaş yavaş sorunlarımı irdelemeye başladık. Okulda bazı sorunlarım vardı, açıkçası ona güvenip güvenemeyeceğimden önceleri çok emin değildim. Fakat daha sonra gördüm ki ona gözüm kapalı güvenebilirmişim. Arkadaşlarımla olan sorunlarımı tek tek yoluna koymaya başladık, Feyza hanım çok farklı açılardan bakarak bana sorunlarımın çözüm gücümün kendi elimde olduğunu gösterdi. Şimdi kendimi çok güçlü hissediyorum.

 

İ. Çolak

Merhaba Feyza hanımla yeni başladık seanslara. Korkularım ve endişelerim çok fazlaydı. Kendimi hiç güvende hissetmiyordum, Feyza hanim emdr tedavisi yapacağını söyledi ve emdr seansları yapıyoruz. Sanki yavaş yavaş kendimi daha güvende hissetmeye başladım, araba kullanmak benim için çok zordu ama artık yavaş yavaş trafiğe çıkmaya başladım. Asansör korkum da bir hayli azaldı. Ayrıca onun güven veren durusu da bana çok iyi geldi. Buradan Feyza hanıma teşekkür ediyor ve tavsiye ediyorum.

 

İ. Emeç

Öncelikle yorumumu okuyan tüm herkese merhabalar.. Benim sıkıntılarım geçmişe dönüktü Feyza Hanımla tanışmadan önce içime kapalı , bireysel ve fazlasıyla asosyal birisiydim. Ta kii Feyza Hanımı üniversiteden bi arkadaş önerene kadar. Kendisinden destek aldıktan sonra geçmişimi bir sineye çektim. Feyza Hanımın en güzel yanı ise gelecekte sizin için açılacak kapıların anahtarlarını bulmak için size asla vazgeçmeme duygusunu enjekte etmesi.. Feyza Hanım size o kadar minnettarım ki.. Şu an hiçbir problemim kalmamasına rağmen mutlaka en kısa zamanda ziyaretinize geleceğim..

 

S. Kılıç

Feyza Hanım beni bu kurtardığınız illet için size ne kadar teşekkür etsem buraya satırlarca yazı yazsam az olacak biliyorum. Beni belki hatırlarsınız belki hatırlamazsınız bilmiyorum. Sinir kontrolü olmayan birisiydim. Hayatta en sevmediğim şeylerden birisi kaybetmekti. Bi oyunda yenildiğim zaman sinir krizi geçirip etrafıma arkadaşlarıma dostlarıma zarar veren biriydim. Feyza Hanımın bana uyguladığı emdr seanslar sonrası kendimde ki değişikliği ben ve çevremdeki herkes fark etti. Feyza Hanım benim o illet duyguyla nasıl mücadele edeceğimi öğretti. Bi nevi kendi içimde o duyguyla savaşıyorum. Eskiden yenemiyordum ama şuan Feyza Hanım içimdeki 2. Bir ses oldu. Teşekkür ederim gösterdiğiniz Güleryüz için. Belki başka birine gitseydim beni umutsuz vaka olarak görecekti. Ama siz elimden tutup bu yolda bana destek oldunuz. Diyecek söz bulamıyorum. Allah sizden razı olsun.

 

M. Ç.

Eskiden kendime o kadar özgüvensiz birisiydim ki kimsenin beni görmediğini kimsenin beni sevmediğini düşünürdüm. Belki de o yüzdendir hayatım boyunca bi kız arkadaşım, uzunca bir arkadaşlığım olmaması. Ben açıkça söylüyorum eskiden kesinlikle inanmazdım bir psikoloğun hayat değiştirebileceğine para avcısı olarak görüyordum. Feyza Hanım siz nasıl bi harika insansınız. Şu bilgiyi de vermek isterim ki şuan hayatımda uzun bi zamandan sonra bi flörtüm var. Ve nasip olursa dünya evine bile girmeyi düşünüyoruz. Her şey için teşekkür ederim.

 

Yiğit Y.

Hayatımda devamlı hız seven birisiydim. Kimsenin ne düşündüğü umurumda olmazdı. Belki bu yorumu okuyanlar kızacak ama başkasının can sağlığını bile düşünmezdim. Hepsi bi akşam trafik kazası geçirene kadar. O kadar ağır bi travma yaşadım ki hayatta en sevdiğim şeyleri korkularımdan dolayı bırakmak zorunda kaldım. Ne birinin arabasına binebiliyordum, ne de kendim sürebiliyordum. Bindiğim zaman ise Yaşadığım gece film şeridi gibi gözümde canlanıyordu. Uzun bir süre böyle gitti. Sonra destek görmek için araştırma yaptım. Bi tedavi görmem gerektiğini ben ve ailem biliyordu. Feyza Hanımla bağlantılara geçtikten sonra emdr terapisi görmem gerektiğini söyledi. Kabul ettim ve seansların sonucunu merak etmeye başladım. Ve şuan hızdan ve umursamamazlıktan uzak bir şekilde eski hayatıma bazı şeyleri bırakarak döndüm.

 

Esra Y.

12 yaşımdan beridir karanlıktan ve kapalı alanda kalmaktan korkuyordum. Bir süre sonra bunun yersiz bir korku olduğu ama nasıl yenmem gerektiğini bilmiyordum. İnternette uzunca bir süre gezdikten sonra bunun tedavisinin bir psikolog yardımıyla olacağını gördüm. Gezinirken Feyza Hanıma Denk Geldim. Ve irtibatlar sonucu emdr terapisinin bana sağlıklı geleceğini söyledi. Terapiyi aldıktan sonra korkularımı tamamiyle yendim. Teşekkürler.

 

S. Ata

Hayatım boyunca hep otoriter bir aile de büyüdüm. Şunu da söylemek isterim ki, Hayatımdaki almam gereken kararlarını çoğunu ben değil aile baskıyla almış olduğumu bunu bana Feyza Hanım Fark Ettirdi. Belki de ondandır Şuan hayatımı değiştirecek bir sınavda başarısızlık korkusu. Önümde hayatımı, yaşantımı ve belkide tarzımı değiştirecek bir sınavla karşı karşıyayım. Yeterli olduğumu düşündüğüm halde içimde ki korkuyu endişeyi ve kaygıyı silemiyordum. Ve bunun için acil bir terapi görmem gerektiğini fark ettim. Ve Feyza Hanım bana emdr terapisi ile destekleri sonrası bu sınav korkusunu yendim.

 

S. Saltık

Feyza Hanım ile hayatımda her şeyin ters gittiğini düşündüğüm bir dönemde tanıştım. Kendime olan güvensizliğim özel yaşamımda tüm ilişkilerimi ve is yaşamımı çok olumsuz etkiliyordu. Yaptığım her şeyin hatalı ya da yanlış olduğunu düşünüyordum ve atacağım her adımda onaylanma ihtiyacı duyuyordum. Henüz çok kısa bir sure olmuş olmasına rağmen güvensizliğime sebep olan konuları çözümledik ve is yaşamımda da çok farklı ve istediğim şekilde bir duruşa sahip oldum. Artık paniğe kapılmadan kendimle ilgili kararları alabiliyorum ve kendimi öncesine göre çok daha iyi hissediyorum. Seanslara devam ediyoruz. Seanslar sayesinde artık her şeyi çözümleyebileceğimi ve istediğim gibi bir insan olabileceğimi biliyorum. Her şey için teşekkürler.

 

S.S.

Günümüz sorunlu dünyasında psikolojik yardım almanın ne kadar önemli olduğunu uzmanımızın bu süreçte ne kadar önemli bir konumda olduğunu belirtmek isterim. Samimi, güler yüzlü olduğu kadar sorunlara bir o kadar profesyonel yaklaşan psikolojik danışmanıma teşekkür ederim. Yaşamış olduğum travmatik süreçten Emdr sayesinde çıkmama desteği çoktur. Kendisine meslek hayatında başarılar diliyorum.

 

Ceyda Y.

Benim için yeni bir başlangıçtı Feyza Hanım’la tanışmak. Her seansta kendimi aynaya bakar gibi hissettim. Kendimi anlamama ve tanımama yardımcı oldu. Psikolojik danışman kavramını bir ihtiyaç olarak düşünmeye başladım. Terapiye başladıktan sonra kendimle yüzleşerek doğru ve yanlışlarımın ne kadar fazla olduğunu fark ettim. Feyza Hanım sayesinde bunları dengeledim ve kendimi çok daha iyi hissetmeye başladım. Her seans bana ayrı şeyler kattı. Bana olan katkıları için kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese Feyza hanımı tavsiye ediyorum.

 

G. Bolat

Feyza Hanım’a arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmiştim. Uçak korkum vardı. Her uçağa binişimde endişe krizleri geçiriyor veya ağlıyordum. Kullandığı yöntem beni epey etkiledi. Emdr seansları sadece uçak korkumu yenmekle kalmadı, genel olarak tüm endişelerimle bir hesaplaşma içerisine girmemi sağladı. Şimdi uçağa binebiliyorum. Uzun uçuşları bile kolaylıkla yapabiliyorum. Zaman zaman eski endişelerin geldiğini seziyorum, ama korkularımı dizginleyebilmek adına bana öğrettiği pek çok yöntem var ve işe yarıyorlar, inanılmaz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 

T. Ülkü

Herkese merhabalar. Öncelikle Feyza hanımdan önce çok çeşitli ve sayısal olarak birçok yerde şansımı denediğimi ama başarılı olamadığımı belirtmek isterim. Feyza Hanım değişen sosyal yapı ve insanları çok iyi analiz edebilen birisidir. Aklınıza gelebilecek her türlü probleminizi samimiyeti, bilgisi ve ilmi ile size zorluklarınızı yenebileceğiniz araç ve gereçleri verir. Sizin yapmanız gereken ise yaşadığınız problemlere karşı kendinize dürüst olmanız ve hayatınıza dair ilk ve en büyük adımınızı atmanız olacaktır. Kendinizi tanıma yolculuğunuzda profesyonel desteğinizi güven ile Feyza hanımdan alabilirsiniz. Teşekkürlerim ile.

 

F. Özçelik

Feyza hanım ile tanışmam bu sitede yazan olumlu geribildirimler aracılığıyla oldu diyebilirim. Bir de bir türlü içinden çıkamayacağımı düşündüğüm sorunlar sayesinde. Sorunlarımla tek başıma uğraşmaktan bunaldığımda kendisine başvurdum. Sorunlarımı aşmamda profesyonel yaklaşımı, ilgisi, güler yüzüyle çok büyük desteği oldu. Hayatı farklı açılardan da görebilmem için yol gösterici oldu. İlk zamanlar daha sık olan seanslarımız sorunlarımla baş edebilmeyi öğrendikçe azaldı. Sorunlar hayatımızda hep var ama artık onlarla nasıl baş edebileceğimi biliyorum.. Kendisine teşekkürlerimle.

 

M. Ö.

Feyza Hanım’a yaşadığım çok kötü bir olaydan sonra bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. Yaşadığım olayın etkisini üzerimden atamıyordum. İşimi ve etrafımdaki herkesi ihmal ediyor, kendimi çok kötü hissediyordum. Feyza Hanım daha ilk seanstan beni çok etkilemişti. Sorunumu çok güzel analiz etti. Ailemde bunu destekliyor. Benim iyi olduğumu gördükleri için onlarda Feyza Hanım’ı çok seviyorlar. İnsan emdr terapisinin gerçekten bu kadar etkili bir şey olduğunu ancak yaşadıktan sonra anlıyor. İnsanın kimseden görmediği sabrı ve ilgiyi psikoloğundan görmesi çok güzel. Kendisine başarılarının devamını diliyor. Danışanı olarak da teşekkürlerimi sunuyorum.

 

K. Kahraman

Feyza Yıldırım ile çift terapisi üzerine çalıştık. Eşimle birbirimizi çok severek evlenmemize rağmen aynı evde yaşamada o kadar başarılı olamadık. Yaşadığımız sorunlar giderek arttı ve güzel her şeyin üzerini örttü. İlk kez böyle bir uzman desteği aldım ve Feyza hanım çok doğru bir seçim olmuş. Çok kısa sürede doğru evlilik modelini, doğru eşler arası iletişim modelini, karşıdakini suçlamadan kendine odaklanarak soruna yaklaşmayı seanslarda sanki bir prova yapar gibi öğrendik. Feyza hanım ile birlikte Evliliğimin üzerindeki kara bulutlar dağıldı. Şimdi terapi öncesi dönemi karanlık çağ olarak adlandırıyorum ve artık o sorunlar çok uzak. Benim gibi bu sorunları yaşayan herkese sakın geç kalmayın en güzel dönemlerinizi harcamadan ümitsizliğe Feyza Yıldırım ile görüşün çünkü o yeni yol rehberiniz olacaktır derim.

 

İ.Y.

Feyza Hanım’a tavsiye üzerine gittim. Hiç geçmeyen ağrılarım ve zaman zaman da gelen bayılma nöbetlerim vardı. Yıllarca bütün doktorları gezdim ve en sonunda bana psikolojik teşhisini koydular, psikiyatrlara gittim, ilaç kullandım, ama ne zaman yoğun strese girsem ya ağrılarım başlıyor ya da bayılma nöbeti geçiriyordum. Daha sonra Feyza Hanım’dan terapi alan bir arkadaşım bana onu tavsiye etti, açıkçası gittiğimde umutsuzdum da. İlk görüşmemiz çok olumlu geçti, bana daha önce hiçbir doktorun söylemediği şeyleri söyledi, ilginç bağlantılar fark ettirdi. Söyledikleri çok doğruydu, beni daha ilk görmede bu kadar şeyi anlamış olması beni şaşırtmıştı. Daha sonra terapiyi nasıl yürüteceğimizi anlattı. Bana EMDR diye bir teknikten bahsetti, bu konuda okumamı ve araştırmamı da istedi. Daha sonraki seanslarda EMDR yapmaya başladı ve ben günden güne rahatlamaya başladım. Önceden azıcık strese girsem oluşan ağrılar ve bayılma nöbetleri artık olmamaya başladı. Feyza Hanım’ı artık bütün tanıdıklarıma tavsiye ediyorum. Buradan da tanımadığım insanlara tavsiye etmek beni çok mutlu ediyor, ümidinizi hiçbir zaman kesmeyin, her zaman bir çözüm vardır.

 

S. Y.

Feyza hanıma yaşadığım panik atak ve kaygı sorunları yüzünden gittim. Artık problem benim için çok ciddi boyutlara gelmişti, vapura binemiyor, metroda seyahat edemiyor, kapalı yerlerden geçerken ciddi problemler yaşıyordum. Evde yalnız kalmak benim için çok önemli bir problem haline gelmişti, bu durumları yaşarken bu sitede Feyza hanımı buldum ve ona gitmeye karar verdim. Kendisi oldukça sıcakkanlı ve güleryüzlü davrandı, en büyük korkularımdan biri ticari olarak düşünen birine gidecek olma korkusu idi. Fakat Feyza hanım kesinlikle çok güvenilir geldi, önceliği bana yardım etmek oldu, bunu çok net bir şekilde hissettirdi. Seanslar dışında ona ulaşabiliyor olmak ise beni çok rahat hissettirdi. Bana EMDR Tekniği uyguladı, adeta mucizevi bir yöntem, nasıl oldu anlamadım, ama korkularım bir bir azaldı. Şu an hayatım çok farklı durumda, artık metro ve vapura rahatlıkla binebiliyorum. Yaptığı tedavi yöntemi ile bu korkularımın altında aslında başka korkular olduğu ortaya çıktı. Seanslar bazen çok yorucu geçiyordu, ama sonunda her şeye değdi. Artık evde yalnız da kalabiliyorum. Başkalarına umut olması için, buradan Feyza hanımı psikolojik problemler yaşayan herkese içtenlikle tavsiye ediyorum.

 

A. C.

Feyza hanıma çaresiz olduğum kendimin ne yapmak ne istediğini bilmediğim bir an kendisinden destek almaya gittim ve o kadar sıcak o kadar samimi davrandı ki sanki kendisini yıllardır tanıyormuşum gibi hissettim. Bir psikolojik danışman değil arkadaşımdı sırdaşımdı ve şuan onun sayesinde hayatıma müdahale eden ve zarar veren insanlardan uzakta mutlu huzurlu bir yuva kurmak yeni hayata başlamak için adım attım. Hiçbir kimseye anlatamadığım sıkıntılarımı sorunlarımı kendisine çekinmeden utanmadan açık açık anlattım bana çok güven verdi kendisinin sayesinde başkaları için yaşamamak gerektiğini öğrendim çok teşekkür ediyorum.

Call Now Button0 (850) 840 87 87