PSİKOLOG SU YILDIZ


Su YILDIZ
Psikolog – Pedagog
Çocuk, Genç, Yetişkin, Çift ve Aile Psikolojik Danışmanlık

 

İlk, orta ve lise eğitimini Antalya’da tamamlamıştır. Lise eğitimini tamamladıktan sonra Polonya’nın Varşova kentinde SWPS (University of Social Sciences and Humanities) üniversitesinde Psikoloji lisans eğitimini tamamlamıştır. Lisans eğitimi boyunca psikolojinin çeşitli alanlarında (psikopatoloji, bilişsel psikoloji, kültürler arası psikoloji, çatışmaların çözümü, istismara uğramış bireylere yönelik yaklaşımlar, bilinçli farkındalık- mindfulness) proje ve çalışmaları olmuştur. Psikoloji lisans tezini ‘Yüksek Öğrenim Gören Öğrencilerde Psikolojik Refah; Psikolojik Refahı Etkileyen Faktörler ve Gelişimi için Uygulamalar’ alanında yazmıştır.

Lisans eğitimini bitirdikten sonra Antalya Atatürk Devlet Hastanesinde stajyer psikologluk yapmıştır. Meslek hayatına özel eğitim ihtiyacı olan çocuklar ve aileleriyle çalışarak başlamıştır. Özel eğitim ihtiyacı olan çocuklar ve ailelerine aile eğitim seminerleri ve aile danışmanlık hizmeti sunmuştur. Yetişkinlerle olan çalışmalarında öfke yönetimi, stres  yönetimi, iletişim problemleri gibi alanlarda çalışmalar yapmıştır. 2019 yılından beri Optimum Psikoloji’ de çocukluk ve ergenlik dönemi sorunları, bireysel-psikolojik sorunlar, ilişki evlilik sorunları ve cinsel sorunlarla çalışmaktadır.

İyi derecede İngilizce, başlangıç seviyelerinde İspanyolca ve Lehçe bilen Psk. Su Yıldız, farklı terapi ekollerin eğitimi, araştırmaları ve Türkçe çevirilerine devam etmektedir.

 

Almış Olduğu Eğitimler:

  • Şema Terapi Eğitimi
  • Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi
  • Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi
  • Deneyimsel Oyun Terapisi Eğitimi
  • Cinsel Terapi Eğitimi
  • Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi
  • Çocuk/Ergen ve Yetişkin Değerlendirmede Objektif-Projektif Testler

Psikolog Su YILDIZ hakkında, danışanları tarafından yazılmış tavsiye ve yorumlara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Psikolog Su YILDIZ – Danışan Tavsiye ve Yorumları 

Call Now Button0 (850) 840 87 87