Psikolog Su Yıldız – Danışan Tavsiye ve Yorumları

B. D.

Uzun süredir kullandığım ilaçların bana fayda vermediğini hatta daha da kötü etkilediğini fark ettiğimde psikolojik danışma yardımı almaya karar verdim. Araştırdığımda Şema Terapi karşıma çıktı, randevu aldım ve her seanstan sonra kendimi biraz daha hafiflemiş hissettim. Seanslara devam ediyoruz ama şimdiden faydasını görebiliyorum.

S. Y.

Seanslara başlamadan önce yaşadığım sorunların içinden çıkamıyorken emdr yöntemiyle birlikte aslında kendime ne kadar eziyet ettiğimi fark ettim. Birçok şey hayatımı zorlaştıran bir ayak bağı olmaktan çıktı ve aksine daha da güçlendim. İlk görüşmemizle şu anki halim arasında çok büyük bir fark olduğu hem benim tarafımdan hem çevrem tarafından görülebiliyor.

S. T.

Kendimi çok kötü hissettiğim bir dönemde bir tanıdığımın önerisiyle yaptığımız görüşmede ona takıntılarımdan bahsettim. Takıntılarımın artık hayatımı ne kadar zorlaştırdığını ve bu durumdan kurtulmak istediğimi söylediğimde bana emdr tekniğinden bahsetti. Bu sayede bana rahatsızlık veren durumların beni eskisi gibi rahatsız etmeyeceğini ve hayatımın kolaylaşacağını söylediğinde büyük bir umutla görüşmeler için randevu aldım. İlerleyen haftalarda gerçekten arındığımı, rahatladığımı daha da net gördüm. Tavsiye ederim.

Z. Ç.

Çok kısa bir süre önce tanıştım kendisiyle ama bu süreye rağmen çok fazla yol almış durumdayım. Bunu da kendisine ve uyguladığı terapi tekniğine borçluyum. İyi ki bu kararı almışım ve iyi ki yolum optimum psikolojiye düşmüş diyorum şu an.

Ş. N. E.

Son birkaç yıldır çok sık yaşadığım panik ataklarımdan ve beni çok yıpratan sorunlarımdan bahsettiğimde sebebinin daha önceki olaylara dayanıyor olabileceğinden söz etti. Böyle durumlarda çokça kullanılan bir terapi tekniği olduğunu söyledi. Benim emdr ile tanışmam bu şekilde oldu. İyi ki tanışmışım. Bu kadar zaman boyunca kafeste kapalı kalmışım ve artık özgürleşmişim gibi hissediyorum.

Ş. D.

Bir yakınımın bana psikolojik yardım aldığını ve emdr adı verilen yöntemle iyi hissettiğini söylemesiyle birlikte acaba benim için de uygun olur mu diye düşünüp randevu aldım. İlk görüşmeden itibaren kafamdaki bazı soru işaretleri gitti ve çok geçmeden diğer görüşmelerim için zaman ayırıp randevu aldım. Düzenli olarak gidip geldikçe ne kadar faydalı bir yöntem olduğunu anladım.

S. K.

Kendimle alakalı, yaşadığım hayatla alakalı bir sürü problemim vardı ve artık dayanamayacak duruma gelip yardım almalıyım dedim. Yaşadığım şehirdeki uzmanları araştırırken denk geldim ve emdr’nin ne olduğunu araştırdım. Okuduğum yorumlar üzerine bir görüşme talep ettim. Kendimle ilgili aldığım en önemli karardı diyebilirim. Herkese tavsiye ediyorum.

B. K.

Yıllardır kullandığım ilaçlardan da denediğim yöntemlerden de o kadar sıkılmıştım ki… çünkü faydasını göremiyordum, görsem de kısa süreli oluyordu. Yalnızca günü kurtardığını düşündüm ve düzenli bir psikolojk yardım almam gerektiğini düşündüm. Böylece yolum optimum psikolojiye düştü. Kısa denebilecek bir sürede kendimi toparladım. Çok teşekkür ediyorum.

S. C. A

Yoğun kaygılarımla alakalı yardım almam gerektiğini düşündüğümde kendisi bana bazı bilgiler verdi ve hemen arkasından randevu aldım. Her görüşmemizden sonra biraz daha iyi hissettiğimi fark edince doğru yolda olduğumu anladım. Gerçekten işini iyi yapan biri.

F. C.

Yaşadıgım bazı olumsuz durumlardan sonra içime kapandım, her şeyden uzaklaştım ve uzunca bir süre hayatımı kendime zehir ettim. Ben kendi kendime üstesinden gelirim sanıyordum fakat durum çözülmez bir hal aldı ve yakınlarımın ısrarıyla psikolojik yardım arayışına girdim. Böylece kendisiyle tanıştım. Onun seansları sayesinde aylarca süren ve peşimi bırakmayan depresyondan kurtuldum. Yardım aldığım süre boyunca çok ilgili davrandı ve benim iyi hissetmem için hayata tekrar dönebilmem için elinden geleni yaptı.

 

Ayşe Ü.

Kendisinden evlilik terapisi noktasında destek aldık. Eşim ilk etapta terapi noktasında isteksizdi ama kendisinin yaklaşımı onu rahatlatınca istekle gitmeye başladı. Eşimle çok severek evlendik ama evliliğimizde bir takım sorunlar yaşadık. Bu sorunlar tartışmamız, ortak noktada buluşamamaya başlamamız ve eşimin ailesinden kaynaklıydı. Kendisiyle birlikte bir takım çalışmalarda bulunarak sorunlarımızı etkili bir biçimde çözdük. Çok güleryüzlü, samimi ve işinde çok başarılı biri. İnsana güven veriyor ve rahatça paylaşabiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim. Eşimle paylaşamadığım birçok sorunu orada daha rahat bir biçimde dile getirebildim. Eşim orada beni dinledi ve sorunlar çözülmeye başladı. Kendisine çok teşekkür ederim. Evliliğimin düzene girmesinde emeği büyük.

 

Ali B.

Eşimle yaşadığımız bir problemden dolayı yaşadığım cinsel isteksizlik sonucu eşimle birlikte destek aldık. Kendisini internet üzerinden yaptığımız araştırmalar sonucunda bulduk. Özellikle cinsellik gibi çok özel bir konuyu 3. kişiyle paylaşma fikri bile zor geliyordu. Bu konuda boş yere endişe ettiğimi kendisi ile tanıştıktan sonra anladım. Profesyonel duruşuyla kendisinden verim alacağınızı düşünüyorum. İşini çok severek ve ciddiye alarak yaptığını ilk görüşmenizde anlıyorsunuz. Bu tarz sorunları olup da bu yazıyı okuyanlara en azından bir kez görüşerek kendilerine ve eşlerine bir şans vermelerini öneririm. Biz eşimle sorunlarımızı halletmek istiyorduk. Kendisinin de vermiş olduğu yoğun destek ile hallettik. Neredeyse boşanmanın eşiğindeyken eskisi gibi mutlu olabilmek çok güzel. Teşekkürler 🙂

 

A. Ö.

Eşimle yaşadığım sorunlar için başvuruda bulundum. Eşim gelmek istemediği için ilk seanslarımı kendim gittim ve bana iyi geldiğini görünce eşim de gelmek istedi. Yaklaşık 6 ay görüştük kendisiyle ve her gittiğimiz seanstan yeni bir şey öğrenerek çıktık o kapıdan. Ben eşimi, eşim beni anlamaya başladı. Kendisinin ilgisinden, samimiyetinden, profesyonelliğinden ve en önemlisi doğru analizlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Hayatında destek alma ihtiyacı yaşayan herkesin kendisiyle tanışmasını isterim.

 

Burak K.

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. 1 yıldır erken boşalma sorunu yaşıyordum. İlk başlarda bu sorunu kabullenemedim ama karımla olan ilişkimi etkileyince bir terapiste gitmenin iyi olacağını düşündüm. Seanslarımız hala devam ediyor ama şimdiden yararını görmeye başladık. Teşekkürler hocam.

 

Fatma A.

Eşim cinsel sorun yaşamaya başladığında terapiste gitmeyi reddetmişti. Daha önce de birkaç seans başka bir terapiste gitmiştik ama faydasını göremedik. 5 seans yaptık ve şimdiden faydasını görmeye başladık. Sadece cinsel sorunlarla ilgilenmiyor aynı zamanda çift hayatını da düzenliyor.

 

Ayça P.

Eşimle cinsellik yaşamak istemiyordum. Sanki bu isteksizlik sadece cinsel hayatımı değil bütün hayatımı etkilemişti. İnternette biraz araştırma yaptım ve kendisini buldum. İyi ki de bulmuşum. Çok güven verici ve rahatlatıcı bir insan. Kendisinin ve eşimin desteğiyle bu sorunu aşabildim. Teşekkürler

 

Beste U.

İnternetten araştırmalarımız sonucu ulaştık. Kendisine öncelikle telefonda görüşüp sorunlarımızı anlattık. Terapiye gelinceye kadar önyargılarımız vardı çünkü Daha önce farklı terapistlerden terapi alıp hayal kırıklığı ile sonlandırmıştık. Kendisine çift terapisi için başvurduğumuzda evliliğimizin temelini adeta yeniden oluşturduğumuzu fark ettik. Sorunlarımızı yavaş yavaş ve özümseyerek çözmemizi sağladı. Eşimle birbirimizi daha iyi anlamayı dinlemeyi ve keşfetmemizi sağladı. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.

Call Now Button0 (850) 840 87 87