Diyetisyen Hilal Senekci – Danışan Tavsiye ve Yorumları


İ.Ö.

Kızımın Açlık insülin direncinin ve kolestrol’ün yüksek çıkması çocuk endokrin bölümünden acil diyete yönlendirilmesi nedeniyle Hilal hanımla seanslara başladık. 2 aylık programda yaklaşık 4 kg verdi, fakat toplamda yaklaşık 25 cm inceldi, ve tüm değerleri normale döndü. Hilal hanımdan kesinlikle çok memnunuz. Güler yüzü ve programı kızımın diyete dikkat etmesine sebep oldu. Artık Hilal hanım sayesinde sağlıklı besleniyoruz. Kilolu çocuklarımızın annelerine Hilal hanımı tavsiye ediyorum. İlginiz için teşekkürler.

B.B

Çok güler yüzlü ve ilgili bir diyetisyen. Verdiği diyete uyumu kolaydı değişiklik yapmak istediğimde bana yerine hangi besinleri tüketebileceğim konusunda yardımcı oldu. Herhangi bir soru işaretinde ilgilendi.

A.N.S

Diyet denilince akıla gelen açlık olsada bana en uygun diyet programını hazırlayarak sanılanın aksine kilo vermek için ac kalmak değilde uygun beslenmek olduğunu öğrettin. Gülen yüzünle ilgili tavırlarınla diyet yapmayı bile sevdirdin. Her şey için Hilal Hanıma teşekkür ederim.

S.K

Yıllardır diyet ve diyetisyen ile mücadele veriyorum. Mücadeleme ara verdiğim sırada Hilal ile tanıştım ve onun desteği ve kendi iradem ile 5 kilo verdim. Diyet listesini sağlıklı ve mantıklı bir şekilde yaptığı için listeye ve dediklerine uymak benim için zor olmadı. Ölçümler, besinler hepsi çok güzel ilerledi. Kişinin ihtiyaçlarını ve kapasitesine göre bir program hazırlıyor. Kısa bir serüvendi ama bu kısa sürede güzel bir sonuç aldık. Teşekkürler ederim Hilal Hanım.

A.K

Hilal Hanım gayet güler yüzlü biri diyet hakkında bana arkadaşıyla beraber anlattıkları gayet açıklayıcıydı anlamadığım yerleri sorduğumda güzel bir şekilde açıkladı verdiği listeye tam olarak uymasam da elimden geldikçe uymaya çalıştım gerçekten işe yaradı yanılmıyorsam yaklaşık 2 haftada 2 kilo verdim kısacası Hilal Hanım bilgisini ve öğrendiklerini bize aktarıyordu. Hayatında başarılar dilerim nice zayıflamak isteyenlere ve sağlığını korumak isteyenlere sizin gibi iyi yetişmiş diyetisyen  lazım gelecekte de en güzel başarılar size nasip olur inşallah.

A.B

Hilal hanımla diyet yaptığım zaman istediğim sürede aç kalmadan istediğim kadar kilo verebildim. Bir diyetisyenin sizi rahatlatıp motive etmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu konuda Hilal hanım her zaman motive edicidir pozitifiliği ve menüleri  sayesinde diyet yapmaktan hiç sıkılmadım.

S.P

Hocam, iyi günler diyetimin 4.ayını da düzenli bir şekilde uyguluyorum öncelikle bu sürece dek bana inandığınız ve hep arkamda olduğunuz için size çok teşekkür ederim. Başlangıçta 72 kilo iken pek inancım yoktu fakat şuan gidişatımda resmen vücudum yağ oranları normal kalırken kas oranlarında ki bariz değişime inanamıyorum sabır ve azimle her şey başarılıyor.

D.B

Merhaba Diyetim günlük hayatta beni zorlamayacak, uyum sağlaması kolay bir diyetti. Diyetisyenim de sorularımı açıklayıcı bir şekilde yanıtladı ve yardımcı oldu. Bunlar sayesinde kolay uygulayabildiğim bir diyet programı oldu.

F.S

Merhaba Hilal hanım vermiş olduğunuz diyet ile 1 haftanın sonucunda gözle görülür sonuçlar aldım su içemeyen ben su içme oranımı yükselttim. Diyet sayesinde hem enerjim yükseldi hem de şişkinliğim gitti. İlgi ve alakanız için bu süreçte beni sürekli takip ettiğiniz için size minnettarım. Çok teşekkür ederim.

Call Now Button0 (850) 840 87 87