ANTALYA PSİKOLOJİK DANIŞMAN

Antalya Psikolojik Danışman Desteği

Antalya Psikolojik Danışman Desteği. Çocuk, genç, yetişkin ve aile psikolojik danışmanlık hizmetleri konusunda, Optimum Psikoloji uzman kadrosundan destek alabilirsiniz.
Optimum Psikoloji olarak, Konyadan sonra Antalya şubemizde de uzman kadromuzla yanınızdayız.
antalyapedagog #antalyapsikolojikdanışmamerkezi #antalyapsikolog #psikolojikdanisman

Su YILDIZ
Psikolog
Çocuk, Genç, Yetişkin Çift ve Aile Psikolojik Danışmanlık

İlk, orta ve lise eğitimini Antalya’da tamamlamıştır. Lise eğitimini tamamladıktan sonra Polonya’nın Varşova kentinde SWPS (University of Social Sciences and Humanities) üniversitesinde Psikoloji lisans eğitimini tamamlamıştır. Lisans eğitimi boyunca psikolojinin çeşitli alanlarında (psikopatoloji, bilişsel psikoloji, kültürler arası psikoloji, çatışmaların çözümü, istismara uğramış bireylere yönelik yaklaşımlar, bilinçli farkındalık- mindfulness) proje ve çalışmaları olmuştur. Psikoloji lisans tezini ‘Yüksek Öğrenim Gören Öğrencilerde Psikolojik Refah; Psikolojik Refahı Etkileyen Faktörler ve Gelişimi için Uygulamalar’ alanında yazmıştır.

Lisans eğitimini bitirdikten sonra Antalya Atatürk Devlet Hastanesinde stajyer psikologluk yapmıştır. Meslek hayatına özel eğitim ihtiyacı olan çocuklar ve aileleriyle çalışarak başlamıştır. Özel eğitim ihtiyacı olan çocuklar ve ailelerine aile eğitim seminerleri ve aile danışmanlık hizmeti sunmuştur. Yetişkinlerle olan çalışmalarında öfke yönetimi, stres  yönetimi, iletişim problemleri gibi alanlarda çalışmalar yapmıştır. 2019 yılından beri Optimum Psikoloji’ de çocukluk ve ergenlik dönemi sorunları, bireysel-psikolojik sorunlar, ilişki evlilik sorunları ve cinsel sorunlarla çalışmaktadır.

İyi derecede İngilizce, başlangıç seviyelerinde İspanyolca ve Lehçe bilen Psk. Su Yıldız, farklı terapi ekollerin eğitimi, araştırmaları ve Türkçe çevirilerine devam etmektedir.

 

Almış Olduğu Eğitimler:

  • Şema Terapi Eğitimi
  • Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi
  • Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi
  • Deneyimsel Oyun Terapisi Eğitimi
  • Cinsel Terapi Eğitimi
  • Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi
  • Çocuk/Ergen ve Yetişkin Değerlendirmede Objektif-Projektif Testler

PSİKOLOG SU YILDIZ - DANIŞAN TAVSİYE VE YORUMLARI

Ayşe Ü.

Kendisinden evlilik terapisi noktasında destek aldık. Eşim ilk etapta terapi noktasında isteksizdi ama kendisinin yaklaşımı onu rahatlatınca istekle gitmeye başladı. Eşimle çok severek evlendik ama evliliğimizde bir takım sorunlar yaşadık. Bu sorunlar tartışmamız, ortak noktada buluşamamaya başlamamız ve eşimin ailesinden kaynaklıydı. Kendisiyle birlikte bir takım çalışmalarda bulunarak sorunlarımızı etkili bir biçimde çözdük. Çok güleryüzlü, samimi ve işinde çok başarılı biri. İnsana güven veriyor ve rahatça paylaşabiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim. Eşimle paylaşamadığım birçok sorunu orada daha rahat bir biçimde dile getirebildim. Eşim orada beni dinledi ve sorunlar çözülmeye başladı. Kendisine çok teşekkür ederim. Evliliğimin düzene girmesinde emeği büyük.

 

Ali B.

Eşimle yaşadığımız bir problemden dolayı yaşadığım cinsel isteksizlik sonucu eşimle birlikte destek aldık. Kendisini internet üzerinden yaptığımız araştırmalar sonucunda bulduk. Özellikle cinsellik gibi çok özel bir konuyu 3. kişiyle paylaşma fikri bile zor geliyordu. Bu konuda boş yere endişe ettiğimi kendisi ile tanıştıktan sonra anladım. Profesyonel duruşuyla kendisinden verim alacağınızı düşünüyorum. İşini çok severek ve ciddiye alarak yaptığını ilk görüşmenizde anlıyorsunuz. Bu tarz sorunları olup da bu yazıyı okuyanlara en azından bir kez görüşerek kendilerine ve eşlerine bir şans vermelerini öneririm. Biz eşimle sorunlarımızı halletmek istiyorduk. Kendisinin de vermiş olduğu yoğun destek ile hallettik. Neredeyse boşanmanın eşiğindeyken eskisi gibi mutlu olabilmek çok güzel. Teşekkürler 🙂

 

A. Ö.

Eşimle yaşadığım sorunlar için başvuruda bulundum. Eşim gelmek istemediği için ilk seanslarımı kendim gittim ve bana iyi geldiğini görünce eşim de gelmek istedi. Yaklaşık 6 ay görüştük kendisiyle ve her gittiğimiz seanstan yeni bir şey öğrenerek çıktık o kapıdan. Ben eşimi, eşim beni anlamaya başladı. Kendisinin ilgisinden, samimiyetinden, profesyonelliğinden ve en önemlisi doğru analizlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Hayatında destek alma ihtiyacı yaşayan herkesin kendisiyle tanışmasını isterim.

 

Burak K.

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. 1 yıldır erken boşalma sorunu yaşıyordum. İlk başlarda bu sorunu kabullenemedim ama karımla olan ilişkimi etkileyince bir terapiste gitmenin iyi olacağını düşündüm. Seanslarımız hala devam ediyor ama şimdiden yararını görmeye başladık. Teşekkürler hocam.

 

Fatma A.

Eşim cinsel sorun yaşamaya başladığında terapiste gitmeyi reddetmişti. Daha önce de birkaç seans başka bir terapiste gitmiştik ama faydasını göremedik. 5 seans yaptık ve şimdiden faydasını görmeye başladık. Sadece cinsel sorunlarla ilgilenmiyor aynı zamanda çift hayatını da düzenliyor.

 

Ayça P.

Eşimle cinsellik yaşamak istemiyordum. Sanki bu isteksizlik sadece cinsel hayatımı değil bütün hayatımı etkilemişti. İnternette biraz araştırma yaptım ve kendisini buldum. İyi ki de bulmuşum. Çok güven verici ve rahatlatıcı bir insan. Kendisinin ve eşimin desteğiyle bu sorunu aşabildim. Teşekkürler

 

Beste U.

İnternetten araştırmalarımız sonucu ulaştık. Kendisine öncelikle telefonda görüşüp sorunlarımızı anlattık. Terapiye gelinceye kadar önyargılarımız vardı çünkü Daha önce farklı terapistlerden terapi alıp hayal kırıklığı ile sonlandırmıştık. Kendisine çift terapisi için başvurduğumuzda evliliğimizin temelini adeta yeniden oluşturduğumuzu fark ettik. Sorunlarımızı yavaş yavaş ve özümseyerek çözmemizi sağladı. Eşimle birbirimizi daha iyi anlamayı dinlemeyi ve keşfetmemizi sağladı. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.

Psikolog Su YILDIZ Hakkında
Yazılmış Tüm Danışan Yorumlarını Okumak İçin
Aşağıdaki Sayfayı Ziyaret Edebilirsiniz.

Psikolog Su YILDIZ – Danışan Tavsiye ve Yorumları 

Call Now Button0 (850) 840 87 87