ANTALYA EMDR

Antalya Psikolog - Optimum Psikoloji

Antalya EMDR, EMDR Terapisi, EMDR Danışmanı, Antalya Psikolog ya da Psikolog Antalya araması yaparak sayfamıza ulaştınız. Acı anılarınızdan ve bunun sonucunda ortaya çıkan psikolojik sorunlarınızdan EMDR ile kurtulun.

Uzman kadromuzun özgeçmişlerini ve kendileri hakkında yazılmış danışan yorum ve tavsiyelerini aşağıda bulabilirsiniz.

#antalya emdr #emdr antalya #antalya psikolog #psikolojik danışman  #antalya psikolog seans ücretleri  #antalya psikolog tavsiye ediyorum  #antalya psikolog önerileri   #antalya psikolog yorumları  #antalya muratpaşa emdr

Su YILDIZ
Psikolog
Çift, Evlilik Aile Danışmanlığı

İlk, orta ve lise eğitimini Antalya’da tamamlamıştır. Lise eğitimini tamamladıktan sonra Polonya’nın Varşova kentinde SWPS (University of Social Sciences and Humanities) üniversitesinde Psikoloji lisans eğitimini tamamlamıştır. Lisans eğitimi boyunca psikolojinin çeşitli alanlarında (psikopatoloji, bilişsel psikoloji, kültürler arası psikoloji, çatışmaların çözümü, istismara uğramış bireylere yönelik yaklaşımlar, bilinçli farkındalık- mindfulness) proje ve çalışmaları olmuştur. Psikoloji lisans tezini ‘Yüksek Öğrenim Gören Öğrencilerde Psikolojik Refah; Psikolojik Refahı Etkileyen Faktörler ve Gelişimi için Uygulamalar’ alanında yazmıştır.

Lisans eğitimini bitirdikten sonra Antalya Atatürk Devlet Hastanesinde stajyer psikologluk yapmıştır. Meslek hayatına özel eğitim ihtiyacı olan çocuklar ve aileleriyle çalışarak başlamıştır. Özel eğitim ihtiyacı olan çocuklar ve ailelerine aile eğitim seminerleri ve aile danışmanlık hizmeti sunmuştur. Yetişkinlerle olan çalışmalarında öfke yönetimi, stres  yönetimi, iletişim problemleri gibi alanlarda çalışmalar yapmıştır. 2019 yılından beri Optimum Psikoloji’ de çocukluk ve ergenlik dönemi sorunları, bireysel-psikolojik sorunlar, ilişki evlilik sorunları ve cinsel sorunlarla çalışmaktadır.

İyi derecede İngilizce, başlangıç seviyelerinde İspanyolca ve Lehçe bilen Psk. Su Yıldız, farklı terapi ekollerin eğitimi, araştırmaları ve Türkçe çevirilerine devam etmektedir.

 

Almış Olduğu Eğitimler:

  • Şema Terapi Eğitimi
  • EMDR Terapisi Eğitimi
  • Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi
  • Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi
  • Deneyimsel Oyun Terapisi Eğitimi
  • Cinsel Terapi Eğitimi
  • Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi
  • Çocuk/Ergen ve Yetişkin Değerlendirmede Objektif-Projektif Testler

PSİKOLOG SU YILDIZ - DANIŞAN TAVSİYE VE YORUMLARI

A. D.

Uzun bir süredir ne olduğunu anlayamadığım ama içinden çıkamadığım bir ruh hali içindeydim. Sadece uyumak istiyordum ve hiçbir şeyin beni keyiflendirmediğini düşünüyordum. Eskiden yapmaktan hoşlandığım şeyleri bile yapasım gelmiyordu. Her şey boş geliyordu ve ben bu boşlukta kaybolmuş gibiydim. Kendisi beni bu boşluktan çıkardı. İlk defa bir psikoloğa gittiğim için çok gergindim ve iyi geleceğinden emin değildim. Konuştukça sizi yargılamadığını ve gerçekten anlaşıldığınızı hissediyorsunuz. Beni dinledikten sonra EMDR diye bir teknikten bahsetti. Ben başta emin olamadım. Kendisi EMDR’nin ne işe yaradığını uzun uzun anlattı, sorularımı cevapladı. Hissettiğim sıkıntılarla ilgili farkında bile olmadığım nedenleri görmemi sağladı. Süreç devam ettikçe bende ne kadar büyük bir değişim olduğunu fark ettim. İlk birkaç seanstan sonra fark edebileceğim seviyede bir ilerleme kat ettik. Sonuç almaya başladıkça daha da istekli devam ettim. Artık çok daha iyiyim. Çok teşekkür ediyorum ve herkese öneriyorum.

 

B.G.

Geçmişte yaşadığım bazı olumsuz olaylar beni hala rahatsız etmeye devam ediyordu. Kendimi tutamıyordum. Eski olaylar üzerinden zaman geçmesine rağmen hep aklımdaydı sanki. Bu nedenle eşimle olan kavgalarımız da artmıştı. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisinden randevu aldım. Kendisi detaylı olarak beni dinledikten sonra EMDR ile ilerlememizin faydalı olacağını söyledi. Benim için zor bir süreçti, çok ağlayan biriydim. Ağlama nöbetlerim son buldu. Kendimi çok yalnız hissediyordum. Seanslar ilerledikçe çekingen, kendini yalnız hisseden karakter gitti, daha kendinden emin bir karaktere büründüm. Sizi sonuna kadar dinliyor ve sizi anladığını hissediyorsunuz. Kendisinden çok çok memnunum. İhtiyacı olan herkesin de başvurmasını isterim.

 

K. Ü.

Yaşadığım sorunlar kendini ifade etme konusunda yetersizlik, bir şeyleri başaramama korkusu ve güvensizlik duygusuydu. EMDR terapi yöntemi sayesinde sağladığım olumlu geri bildirimler açıkçası beni çok mutlu ediyor. Hala devam ediyorum ve daha huzurlu ve daha mutlu hissediyorum. Yaptığımız seanslar hayata karşı daha güvenli durmamı sağladı. Kendisinin her seansta olumlu yaklaşımını, desteğini, yöntemini ve profesyonel yaklaşımını takdir ediyorum ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Psikolog Su YILDIZ Hakkında
Yazılmış Tüm Danışan Yorumlarını Okumak İçin
Aşağıdaki Sayfayı Ziyaret Edebilirsiniz.

Psikolog Su YILDIZ – Danışan Tavsiye ve Yorumları 

Call Now Button0 (850) 840 87 87