ANTALYA CİNSEL TERAPİ DANIŞMANLIĞI

Antalya Cinsel Terapi Danışmanlığı

Antalya Cinsel Terapi, Antalya Psikolog ya da Antalya Vajinismus araması yaparak sayfamıza ulaştınız.  Cinsel Terapi ve Aile Danışmanlığı eğitimleri bulunan, Psikolog ve Psikolojik Danışman kadromuz ile tüm cinsel sorunlarınızda yanınızdayız. Cinsel terapi danışmanlığı tıbbi bir müdahale içermez.

Uzman kadromuzun özgeçmişlerini ve kendileri hakkında yazılmış danışan yorum ve tavsiyelerini aşağıda bulabilirsiniz.

#antalya cinsel terapi #psikolog antalya #antalya vajinismus #psikolojik danışman  #antalya erken boşalma  #antalya cinsel isteksizlik  #antalya psikolog önerileri   #antalya psikolog yorumları  #antalya muratpaşa cinsel terapi

Feyza YILDIRIM
Psikolojik Danışman
Yetişkin, Çift ve Aile Bölümü

Psikolojik Danışman Feyza Yıldırım, Lisans eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamladı. Yalnızca yetişkinler ve çiftlerle çalışmakta olan Feyza Yıldırım, çalışmalarına 2019 yılından beri, Optimum Psikoloji Antalya şubesinde devam etmektedir.

Almış Olduğu Eğitimler:

 • EMDR Eğitimi
 • İleri Düzey EMDR Eğitimi
 • Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi
 • Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi
 • Motivasyon Teknikleri Eğitimi
 • Konuşma Bozuklukları ve Konuşma Terapisi (2016

Yalnızca yetişkinler ve çiftlerle çalışan Psikolojik Danışman Feyza Yıldırım, tüm psikolojik sorunlar, ilişki evlilik sorunları ve cinsel sorunlarla yoğun olarak çalışmaktadır.

PSİKOLOJİK DANIŞMAN FEYZA YILDIRIM - DANIŞAN TAVSİYE VE YORUMLARI

Ö. Konuk

Feyza Hanımla yolum, yaşadığım ayrılık sonrasında yaşadığım duygular ile baş edememem neticesinde kesişti. 5 yıllık ilişkim sonrasında kendimi çok yorgun öfkeli, değersiz ve ümitsiz hissediyordum. Kendime dair umutlarım azalmış, bir çıkmaza girmiştim. Bana emdr tedavisi uyguladı. Kendim ve hayatımla ilgili düşüncelerim çok hızlı bir şekilde değişti, kendimdeki değişim beni bile çok şaşırmıştı. Üstelik şuan, ayrıldığım kişiyle ayrıldığıma üzülmek yerine kurtulduğuma seviniyorum ve onu gözümde ne kadar büyüttüğümü görebiliyorum. İnsanlara karşı en önemlisi kendime karşı çok daha pozitifim. Hayatımda yeni amaçlar edindim ve sevdiklerime, işime daha fazla bağlandım. Bütün bunları Feyza Hanım’ın profesyonelliği ve benim bu değişimi çok istemem sayesinde başardık. Emeği, sabrı yargılamadan kabul ettiği için kendisine çok teşekkür ediyorum. İyi ki daha fazla yıpranmadan ulaştım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 

İ. Emeç

Öncelikle yorumumu okuyan tüm herkese merhabalar.. Benim sıkıntılarım geçmişe dönüktü Feyza Hanımla tanışmadan önce içime kapalı , bireysel ve fazlasıyla asosyal birisiydim. Ta kii Feyza Hanımı üniversiteden bi arkadaş önerene kadar. Kendisinden destek aldıktan sonra geçmişimi bir sineye çektim. Feyza Hanımın en güzel yanı ise gelecekte sizin için açılacak kapıların anahtarlarını bulmak için size asla vazgeçmeme duygusunu enjekte etmesi.. Feyza Hanım size o kadar minnettarım ki.. Şu an hiçbir problemim kalmamasına rağmen mutlaka en kısa zamanda ziyaretinize geleceğim..

 

S. Kılıç

Feyza Hanım beni bu kurtardığınız illet için size ne kadar teşekkür etsem buraya satırlarca yazı yazsam az olacak biliyorum. Beni belki hatırlarsınız belki hatırlamazsınız bilmiyorum. Sinir kontrolü olmayan birisiydim. Hayatta en sevmediğim şeylerden birisi kaybetmekti. Bi oyunda yenildiğim zaman sinir krizi geçirip etrafıma arkadaşlarıma dostlarıma zarar veren biriydim. Feyza Hanımın bana uyguladığı emdr seanslar sonrası kendimde ki değişikliği ben ve çevremdeki herkes fark etti. Feyza Hanım benim o illet duyguyla nasıl mücadele edeceğimi öğretti. Bi nevi kendi içimde o duyguyla savaşıyorum. Eskiden yenemiyordum ama şuan Feyza Hanım içimdeki 2. Bir ses oldu. Teşekkür ederim gösterdiğiniz Güleryüz için. Belki başka birine gitseydim beni umutsuz vaka olarak görecekti. Ama siz elimden tutup bu yolda bana destek oldunuz. Diyecek söz bulamıyorum. Allah sizden razı olsun.

 

M. Ç.

Eskiden kendime o kadar özgüvensiz birisiydim ki kimsenin beni görmediğini kimsenin beni sevmediğini düşünürdüm. Belki de o yüzdendir hayatım boyunca bi kız arkadaşım, uzunca bir arkadaşlığım olmaması. Ben açıkça söylüyorum eskiden kesinlikle inanmazdım bir psikoloğun hayat değiştirebileceğine para avcısı olarak görüyordum. Feyza Hanım siz nasıl bi harika insansınız. Şu bilgiyi de vermek isterim ki şuan hayatımda uzun bi zamandan sonra bi flörtüm var. Ve nasip olursa dünya evine bile girmeyi düşünüyoruz. Her şey için teşekkür ederim.

 

Yiğit Y.

Hayatımda devamlı hız seven birisiydim. Kimsenin ne düşündüğü umurumda olmazdı. Belki bu yorumu okuyanlar kızacak ama başkasının can sağlığını bile düşünmezdim. Hepsi bi akşam trafik kazası geçirene kadar. O kadar ağır bi travma yaşadım ki hayatta en sevdiğim şeyleri korkularımdan dolayı bırakmak zorunda kaldım. Ne birinin arabasına binebiliyordum, ne de kendim sürebiliyordum. Bindiğim zaman ise Yaşadığım gece film şeridi gibi gözümde canlanıyordu. Uzun bir süre böyle gitti. Sonra destek görmek için araştırma yaptım. Bi tedavi görmem gerektiğini ben ve ailem biliyordu. Feyza Hanımla bağlantılara geçtikten sonra emdr terapisi görmem gerektiğini söyledi. Kabul ettim ve seansların sonucunu merak etmeye başladım. Ve şuan hızdan ve umursamamazlıktan uzak bir şekilde eski hayatıma bazı şeyleri bırakarak döndüm.

 

Esra Y.

12 yaşımdan beridir karanlıktan ve kapalı alanda kalmaktan korkuyordum. Bir süre sonra bunun yersiz bir korku olduğu ama nasıl yenmem gerektiğini bilmiyordum. İnternette uzunca bir süre gezdikten sonra bunun tedavisinin bir psikolog yardımıyla olacağını gördüm. Gezinirken Feyza Hanıma Denk Geldim. Ve irtibatlar sonucu emdr terapisinin bana sağlıklı geleceğini söyledi. Terapiyi aldıktan sonra korkularımı tamamiyle yendim. Teşekkürler.

 

S. Ata

Hayatım boyunca hep otoriter bir aile de büyüdüm. Şunu da söylemek isterim ki, Hayatımdaki almam gereken kararlarını çoğunu ben değil aile baskıyla almış olduğumu bunu bana Feyza Hanım Fark Ettirdi. Belki de ondandır Şuan hayatımı değiştirecek bir sınavda başarısızlık korkusu. Önümde hayatımı, yaşantımı ve belkide tarzımı değiştirecek bir sınavla karşı karşıyayım. Yeterli olduğumu düşündüğüm halde içimde ki korkuyu endişeyi ve kaygıyı silemiyordum. Ve bunun için acil bir terapi görmem gerektiğini fark ettim. Ve Feyza Hanım bana emdr terapisi ile destekleri sonrası bu sınav korkusunu yendim.

 

S. Saltık

Feyza Hanım ile hayatımda her şeyin ters gittiğini düşündüğüm bir dönemde tanıştım. Kendime olan güvensizliğim özel yaşamımda tüm ilişkilerimi ve is yaşamımı çok olumsuz etkiliyordu. Yaptığım her şeyin hatalı ya da yanlış olduğunu düşünüyordum ve atacağım her adımda onaylanma ihtiyacı duyuyordum. Henüz çok kısa bir sure olmuş olmasına rağmen güvensizliğime sebep olan konuları çözümledik ve is yaşamımda da çok farklı ve istediğim şekilde bir duruşa sahip oldum. Artık paniğe kapılmadan kendimle ilgili kararları alabiliyorum ve kendimi öncesine göre çok daha iyi hissediyorum. Seanslara devam ediyoruz. Seanslar sayesinde artık her şeyi çözümleyebileceğimi ve istediğim gibi bir insan olabileceğimi biliyorum. Her şey için teşekkürler.

 

S.S.

Günümüz sorunlu dünyasında psikolojik yardım almanın ne kadar önemli olduğunu uzmanımızın bu süreçte ne kadar önemli bir konumda olduğunu belirtmek isterim. Samimi, güler yüzlü olduğu kadar sorunlara bir o kadar profesyonel yaklaşan psikolojik danışmanıma teşekkür ederim. Yaşamış olduğum travmatik süreçten Emdr sayesinde çıkmama desteği çoktur. Kendisine meslek hayatında başarılar diliyorum.

 

Ceyda Y.

Benim için yeni bir başlangıçtı Feyza Hanım’la tanışmak. Her seansta kendimi aynaya bakar gibi hissettim. Kendimi anlamama ve tanımama yardımcı oldu. Psikolojik danışman kavramını bir ihtiyaç olarak düşünmeye başladım. Terapiye başladıktan sonra kendimle yüzleşerek doğru ve yanlışlarımın ne kadar fazla olduğunu fark ettim. Feyza Hanım sayesinde bunları dengeledim ve kendimi çok daha iyi hissetmeye başladım. Her seans bana ayrı şeyler kattı. Bana olan katkıları için kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese Feyza hanımı tavsiye ediyorum.

 

T. Ülkü

Herkese merhabalar. Öncelikle Feyza hanımdan önce çok çeşitli ve sayısal olarak birçok yerde şansımı denediğimi ama başarılı olamadığımı belirtmek isterim. Feyza Hanım değişen sosyal yapı ve insanları çok iyi analiz edebilen birisidir. Aklınıza gelebilecek her türlü probleminizi samimiyeti, bilgisi ve ilmi ile size zorluklarınızı yenebileceğiniz araç ve gereçleri verir. Sizin yapmanız gereken ise yaşadığınız problemlere karşı kendinize dürüst olmanız ve hayatınıza dair ilk ve en büyük adımınızı atmanız olacaktır. Kendinizi tanıma yolculuğunuzda profesyonel desteğinizi güven ile Feyza hanımdan alabilirsiniz. Teşekkürlerim ile.

 

F. Özçelik

Feyza hanım ile tanışmam bu sitede yazan olumlu geribildirimler aracılığıyla oldu diyebilirim. Bir de bir türlü içinden çıkamayacağımı düşündüğüm sorunlar sayesinde. Sorunlarımla tek başıma uğraşmaktan bunaldığımda kendisine başvurdum. Sorunlarımı aşmamda profesyonel yaklaşımı, ilgisi, güler yüzüyle çok büyük desteği oldu. Hayatı farklı açılardan da görebilmem için yol gösterici oldu. İlk zamanlar daha sık olan seanslarımız sorunlarımla baş edebilmeyi öğrendikçe azaldı. Sorunlar hayatımızda hep var ama artık onlarla nasıl baş edebileceğimi biliyorum.. Kendisine teşekkürlerimle.

 

K. Kahraman

Feyza Yıldırım ile çift terapisi üzerine çalıştık. Eşimle birbirimizi çok severek evlenmemize rağmen aynı evde yaşamada o kadar başarılı olamadık. Yaşadığımız sorunlar giderek arttı ve güzel her şeyin üzerini örttü. İlk kez böyle bir uzman desteği aldım ve Feyza hanım çok doğru bir seçim olmuş. Çok kısa sürede doğru evlilik modelini, doğru eşler arası iletişim modelini, karşıdakini suçlamadan kendine odaklanarak soruna yaklaşmayı seanslarda sanki bir prova yapar gibi öğrendik. Feyza hanım ile birlikte Evliliğimin üzerindeki kara bulutlar dağıldı. Şimdi terapi öncesi dönemi karanlık çağ olarak adlandırıyorum ve artık o sorunlar çok uzak. Benim gibi bu sorunları yaşayan herkese sakın geç kalmayın en güzel dönemlerinizi harcamadan ümitsizliğe Feyza Yıldırım ile görüşün çünkü o yeni yol rehberiniz olacaktır derim.

 

İ.Y.

Feyza Hanım’a tavsiye üzerine gittim. Hiç geçmeyen ağrılarım ve zaman zaman da gelen bayılma nöbetlerim vardı. Yıllarca bütün doktorları gezdim ve en sonunda bana psikolojik teşhisini koydular, psikiyatrlara gittim, ilaç kullandım, ama ne zaman yoğun strese girsem ya ağrılarım başlıyor ya da bayılma nöbeti geçiriyordum. Daha sonra Feyza Hanım’dan terapi alan bir arkadaşım bana onu tavsiye etti, açıkçası gittiğimde umutsuzdum da. İlk görüşmemiz çok olumlu geçti, bana daha önce hiçbir doktorun söylemediği şeyleri söyledi, ilginç bağlantılar fark ettirdi. Söyledikleri çok doğruydu, beni daha ilk görmede bu kadar şeyi anlamış olması beni şaşırtmıştı. Daha sonra terapiyi nasıl yürüteceğimizi anlattı. Bana EMDR diye bir teknikten bahsetti, bu konuda okumamı ve araştırmamı da istedi. Daha sonraki seanslarda EMDR yapmaya başladı ve ben günden güne rahatlamaya başladım. Önceden azıcık strese girsem oluşan ağrılar ve bayılma nöbetleri artık olmamaya başladı. Feyza Hanım’ı artık bütün tanıdıklarıma tavsiye ediyorum. Buradan da tanımadığım insanlara tavsiye etmek beni çok mutlu ediyor, ümidinizi hiçbir zaman kesmeyin, her zaman bir çözüm vardır.

 

S. Y.

Feyza hanıma yaşadığım panik atak ve kaygı sorunları yüzünden gittim. Artık problem benim için çok ciddi boyutlara gelmişti, vapura binemiyor, metroda seyahat edemiyor, kapalı yerlerden geçerken ciddi problemler yaşıyordum. Evde yalnız kalmak benim için çok önemli bir problem haline gelmişti, bu durumları yaşarken bu sitede Feyza hanımı buldum ve ona gitmeye karar verdim. Kendisi oldukça sıcakkanlı ve güleryüzlü davrandı, en büyük korkularımdan biri ticari olarak düşünen birine gidecek olma korkusu idi. Fakat Feyza hanım kesinlikle çok güvenilir geldi, önceliği bana yardım etmek oldu, bunu çok net bir şekilde hissettirdi. Seanslar dışında ona ulaşabiliyor olmak ise beni çok rahat hissettirdi. Bana EMDR Tekniği uyguladı, adeta mucizevi bir yöntem, nasıl oldu anlamadım, ama korkularım bir bir azaldı. Şu an hayatım çok farklı durumda, artık metro ve vapura rahatlıkla binebiliyorum. Yaptığı tedavi yöntemi ile bu korkularımın altında aslında başka korkular olduğu ortaya çıktı. Seanslar bazen çok yorucu geçiyordu, ama sonunda her şeye değdi. Artık evde yalnız da kalabiliyorum. Başkalarına umut olması için, buradan Feyza hanımı psikolojik problemler yaşayan herkese içtenlikle tavsiye ediyorum.

 

A. C.

Feyza hanıma çaresiz olduğum kendimin ne yapmak ne istediğini bilmediğim bir an kendisinden destek almaya gittim ve o kadar sıcak o kadar samimi davrandı ki sanki kendisini yıllardır tanıyormuşum gibi hissettim. Bir psikolojik danışman değil arkadaşımdı sırdaşımdı ve şuan onun sayesinde hayatıma müdahale eden ve zarar veren insanlardan uzakta mutlu huzurlu bir yuva kurmak yeni hayata başlamak için adım attım. Hiçbir kimseye anlatamadığım sıkıntılarımı sorunlarımı kendisine çekinmeden utanmadan açık açık anlattım bana çok güven verdi kendisinin sayesinde başkaları için yaşamamak gerektiğini öğrendim çok teşekkür ediyorum.

Psikolojik Danışman Feyza YILDIRIM Hakkında
Yazılmış Tüm Danışan Yorumlarını Okumak İçin
Aşağıdaki Sayfayı Ziyaret Edebilirsiniz.

Psikolojik Danışman Feyza YILDIRIM – Danışan Tavsiye ve Yorumları 

psikolog - pedagog

Nur Deniz YÜKSEL
Psikolog – EMDR Dnş.
Çocuk, Ergen ve Aile Bölümü

Kayseri Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Psikoloji Bölümünde %100 burslu olarak eğitimini tamamlayan Psikolog Nur Deniz Yüksel, lisans eğitimi sürecinde pek çok farklı kurumda ruh sağlığı ve cinsel terapi alanlarında staj yapmıştır. Lisans eğitimi sırasında ilgi alanları doğrultusunda eğitimler almıştır ve bu alanlarda yetkin olabilmek adına çalışmalar yapmıştır. Lisans eğitiminde danışman hocalar eşliğinde çeşitli araştırmalarda saha çalışmalarına katılmıştır. Saha çalışmalarına halen devam etmekte olan Nur Deniz Yüksel 2019 yılından beri Optimum Psikoloji Antalya şubesi bünyesinde danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Almış Olduğu Eğitimler:

 • EMDR Eğitimi
 • İleri Düzey EMDR Eğitimi
 • Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi
 • Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi
 • Seksofonksiyonel Cinsel Terapi
 • Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi
 • Seksofonksiyonel Teori
 • Çocuk/Ergen ve Yetişkin Değerlendirmede Objektif-Projektif Testler

PSİKOLOG NUR DENİZ YÜKSEL - DANIŞAN TAVSİYE VE YORUMLARI

Beyza D.

 Merhaba, ben Deniz hanıma buradaki yorumlar aracılığıyla geldim. Eşimle üç yıldır evliyiz, ancak üç yıldır benim vajinismus olmam nedeniyle bir ilişki yaşayamıyorduk. Başlarda bunun kendiliğinden geçeceğini düşündük. İlişkimiz ilerledikçe gerginliğimin azalacağını ve uygun bir cinsel hayatımızın olabileceğini düşünüyordum. Ancak zaman geçtikçe daha da zorlanmaya başladık. Evliliğimiz bana göre bir çıkmaza girmişti. İş yerindeki arkadaşlarımla bu durumu paylaşınca verdikleri tepki üzerine kendimi daha kötü hissetmeye başladım ve eşimle konuşmamız üzerine bir destek almaya karar verdik. Daha sonra Deniz hanımla tanışmış olduk. Seanslar sırasında eşim de ben de birçok şeyi fark ettik ve Deniz hanım bizi acele ettirmedi. Özellikle bu bana çok iyi geldi. Her şey yapabileceğim ölçü ve derecedeydi. Eşimle olan ilişkim ve iletişimim gün geçtikçe daha iyi hale geldi ve yaşadığımız sorunları ayıp, günah olmadan ya da böyle düşünmeden, hissetmeden konuşabiliyor olmamız bile benim için çok kıymetliydi. Bugün oturup bunları sizlerle paylaşma nedenim Deniz hanım benim ve eşimin hayatında sanki yepyeni bir pencere açtı. Tüm samimiyetimle çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Fatma Ü.

Deniz Hanım’dan evlilik terapisi noktasında destek aldık. Eşim ilk etapta terapi noktasında isteksizdi ama Deniz Hanım’ın yaklaşımı onu rahatlatınca istekle gitmeye başladı. Eşimle çok severek evlendik ama evliliğimizde bir takım sorunlar yaşadık. Bu sorunlar tartışmamız, ortak noktada buluşamamaya başlamamız ve eşimin ailesinden kaynaklıydı. Deniz Hanım’la birlikte bir takım çalışmalarda bulunarak sorunlarımızı etkili bir biçimde çözdük. Çok güleryüzlü, samimi ve işinde çok başarılı biri. İnsana güven veriyor ve rahatça paylaşabiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim. Eşimle paylaşamadığım birçok sorunu orada daha rahat bir biçimde dile getirebildim. Eşim orada beni dinledi ve sorunlar çözülmeye başladı. Kendisine çok teşekkür ederim. Evliliğimin düzene girmesinde emeği büyük.

 

Selim B.

Eşimle yaşadığımız bir problemden dolayı yaşadığım cinsel isteksizlik sonucu eşimle birlikte Deniz Hanım’dan destek aldık. Kendisini internet üzerinden yaptığımız araştırmalar sonucunda bulduk. Özellikle cinsellik gibi çok özel bir konuyu 3. kişiyle paylaşma fikri bile zor geliyordu. Bu konuda boş yere endişe ettiğimi kendisi ile tanıştıktan sonra anladım. Profesyonel ve soğukkanlı duruşuyla Deniz Hanım’dan verim alacağınızı düşünüyorum. İşini çok severek ve ciddiye alarak yaptığını ilk görüşmenizde anlıyorsunuz. Bu tarz sorunları olup da bu yazıyı okuyanlara Deniz Hanım ile en azından bir kez görüşerek kendilerine ve eşlerine bir şans vermelerini öneririm. Biz eşimle sorunlarımızı halletmek istiyorduk. Kendisinin de vermiş olduğu yoğun destek ile hallettik. Neredeyse boşanmanın eşiğindeyken eskisi gibi mutlu olabilmek çok güzel. Teşekkürler 🙂

 

Elif D.

1,5 yıl vajinismusu çekenlerden biriyim. Yaşadıklarım tarif bile edilemezdi. Ancak yaşayan biliyor vajinismusun ne denli insanı yıprattığını. Kendimi her şeyden soyutlamıştım evden dışarı çıkmak istemiyordum. Gitgide de kilo aldım bunu bile kafama takmıyordum. Dışarı çıktığımda ise bebeği olan birini gördüğümde bende bir anormallik var herkes normal ben hastayım güçsüz biriyim gibi düşünüyordum. İyice içime kapanmıştım, tamamen kendime olan güvenimi kaybetmiştim. Daha öncesinde 4 ayrı yere başvurdum. Ama hepsi de hüsranla sonuçlandı. İnternetten tedavi araştırmaya karar verdim ve Deniz Hanım’ı buldum. Kendisi ile telefonla konuştuk. Son derece umutsuz olmama rağmen bir kez daha denemeye karar verdik. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese de tavsiye ediyorum. Allah herkesi doğru insanlar ile karşılaştırsın.

 

Aysel C.

4 sene önce geçirdiğim vajinal mantar rahatsızlığından sonra cinsel hayatımızda sorunlar ortaya çıktı. Yıllarca bir çözüm aradım. Gittiğim kadın doğum doktorları herhangi bir sorun olmadığını söylüyordu. Ancak cinsel ilişki sırasında aşırı kaygılanıyordum ve vajinamda yoğun bir ağrı oluyordu. Bir kadın doğum doktorunun tavsiyesi üzerine cinsel terapist araştırmaya başlamıştım ve Deniz hanımı buldum. Seanslara eşimle birlikte katıldık. Birkaç seansta fark edilir değişimler oldu. Şu an hiçbir sorun yaşamıyoruz. Gönül rahatlığı ile kendisine başvurabilirsiniz.

 

Yusuf Ö.

Eşimle yaşadığım sorunlar için başvuruda bulundum. Eşim gelmek istemediği için ilk seanslarımı kendim gittim ve bana iyi geldiğini görünce eşim de gelmek istedi. Yaklaşık 6 ay görüştük kendisiyle ve her gittiğimiz seanstan yeni bir şey öğrenerek çıktık o kapıdan. Ben eşimi, eşim beni anlamaya başladı. Kendisinin ilgisinden, samimiyetinden, profesyonelliğinden ve en önemlisi doğru analizlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Hayatında destek alma ihtiyacı yaşayan herkesin kendisiyle tanışmasını isterim.

 

Kadir K.

Deniz Hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. 1 yıldır erken boşalma sorunu yaşıyordum. İlk başlarda bu sorunu kabullenemedim ama karımla olan ilişkimi etkileyince bir terapiste gitmenin iyi olacağını düşündüm. Seanslarımız hala devam ediyor ama şimdiden yararını görmeye başladık. Teşekkürler hocam.

 

Rabia A.

Eşim cinsel sorun yaşamaya başladığında terapiste gitmeyi reddetmişti. Deniz hanımdan önce de birkaç seans başka bir terapiste gitmiştik ama faydasını göremedik. Deniz Hanım ile 5 seans yaptık ve şimdiden faydasını görmeye başladık. Sadece cinsel sorunlarla ilgilenmiyor aynı zamanda çift hayatını da düzenliyor.

 

Esra P.

Eşimle cinsellik yaşamak istemiyordum. Sanki bu isteksizlik sadece cinsel hayatımı değil bütün hayatımı etkilemişti. İnternette biraz araştırma yaptım ve Deniz hanımı buldum. İyi ki de bulmuşum. Çok güven verici ve rahatlatıcı bir insan. Kendisinin ve eşimin desteğiyle bu sorunu aşabildim. Teşekkürler Deniz Hanım.

 

Gamze U.

Nur Deniz hocaya internetten araştırmalarımız sonucu ulaştık. Kendisine öncelikle telefonda görüşüp sorunlarımızı anlattık. Terapiye gelinceye kadar önyargılarımız vardı çünkü Deniz hocadan önce farklı terapistlerden terapi alıp hayal kırıklığı ile sonlandırmıştık. Kendisine çift terapisi için başvurduğumuzda evliliğimizin temelini adeta yeniden oluşturduğumuzu fark ettik. Sorunlarımızı yavaş yavaş ve özümseyerek çözmemizi sağladı. Eşimle birbirimizi daha iyi anlamayı dinlemeyi ve keşfetmemizi sağladı. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.

 

Tuğba B.

Merhaba, ben Deniz hanıma buradaki yorumlar aracılığıyla geldim. Eşimle üç yıldır evliyiz, ancak üç yıldır benim vajinismus olmam nedeniyle bir ilişki yaşayamıyorduk. Başlarda bunun kendiliğinden geçeceğini düşündük. İlişkimiz ilerledikçe gerginliğimin azalacağını ve uygun bir cinsel hayatımızın olabileceğini düşünüyordum. Ancak zaman geçtikçe daha da zorlanmaya başladık. Evliliğimiz bana göre bir çıkmaza girmişti. İş yerindeki arkadaşlarımla bu durumu paylaşınca verdikleri tepki üzerine kendimi daha kötü hissetmeye başladım ve eşimle konuşmamız üzerine bir destek almaya karar verdik. Daha sonra Deniz hanımla tanışmış olduk. Seanslar sırasında eşim de ben de birçok şeyi fark ettik ve Deniz hanım bizi acele ettirmedi. Özellikle bu bana çok iyi geldi. Her şey yapabileceğim ölçü ve derecedeydi. Eşimle olan ilişkim ve iletişimim gün geçtikçe daha iyi hale geldi ve yaşadığımız sorunları ayıp, günah olmadan ya da böyle düşünmeden, hissetmeden konuşabiliyor olmamız bile benim için çok kıymetliydi. Bugün oturup bunları sizlerle paylaşma nedenim Deniz hanım benim ve eşimin hayatında sanki yepyeni bir pencere açtı. Tüm samimiyetimle çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Arif K.

Deniz Hanım’ı internetten buldum. Cinsel hayatım bitme noktasına gelmişti. Artık yokluğumu hisseder hale gelmiştim. İlk görüşmemizde sorunu düzeltebileceğimizi ama zaman alacağını söyledi. Ben çok ikna olmasam da bir süre denemeye karar verdim. Verdiğim en iyi karar olduğunu bir kaç seans sonra anladım ki sorunum sandığımdan çok daha kısa sürede çözüldü. Hayatımın en önemli çığır noktasıydı. Kendisiyle beni tanıştıran Rabbime şükürler olsun. Tüm güzellikler sizinle olsun hocam.

 

Zehra Ç.

Bu durumu ilk fark ettiğimde sorunun sadece bende olduğunu sanıyordum ve kendimi çok suçlu hissediyordum. Ama Deniz hanıma gitmeye başladıktan sonra cinsel isteksizliğe gayet normal ve çözülebilecek bir şey gözüyle bakmaya başladım. Deniz hanım evliliğimi kurtardı. Çok teşekkür ederim.

 

Ömer G.

8 ay önce ereksiyon sorunum başlamıştı. İnternette yaptığım araştırmalar sonucu ümitsiz bir şekilde kendisine başvurmuştum. Sağolsun çok anlayışlı yaklaştı ve terapi sürecinde rahat olmamı sağladı. Şimdi çok daha iyiyim. Allah razı olsun hocam.

 

Esra S.

Kendisinden çok memnun kaldım. Çok kabul edici bir yaklaşımı var. Danışanına da çok saygılı. Probleme yönelik birlikte çözüm bulmaya çabaladık. 1.5 aydır danışanıyım ve devam ediyoruz, kendim araştırarak gitmiştim kendisine. Güleryüzlü olması, sorunuma karşı saygısı ve yadırgamaması beni çok tatmin etti. Desteğini hissetmekten ve çözebilmem için güç vermesinden çok memnun kaldım. Süreç ne kadar sürer bilmiyorum ama yol katetmeye başladım ve kendisinden oldukça memnunum.

 

Zeynep A.

Üniversite mezunu olmamıza rağmen şu ana kadar vajinismus diye bir şey duymamıştık. Gerek web sitesindeki güven verici bilgiler, gerekse daha sonra Nur Deniz Hanım’la konuşarak aldığımız sıcak mesajlar sonucunda randevu alarak tedavilerimize başladık. Tedavilerde basit bir takım egzersizler veriliyor ve sizden uygulamanız bekleniyor. Aslında son derece basit ve kolay uygulamalar bunlar. En çok korktuğum şey ise canımın yanmasıydı. Korkumun ne kadar yersiz olduğunu tedaviye başladıktan sonra anladım. Birkaç seanstan sonra korkularınız ve kasılmalarınız tamamen azalıp kayboluyor. Şu anda eşimle mükemmel bir cinsel hayatımız var ve artık çocuk sahibi olmak istiyorum. Tüm yardımlarınız için çok ama çok teşekkür ederim.

 

İrem Y.

İnsanlar ile iletişimim iyi olmadığı için bunalım ve yalnızlık sıkıntısı çekiyordum. Deniz Hanım ile görüştüm ve terapiye başladım. Kendisi ruhsal sorunumun kaynağının ne olduğunu ve beni rahatsız eden, kaygılandıran düşüncelerimdeki mantıksal hataları fark etmemi sağladı. Deniz hocama güvenip onun tavsiyelerine mümkün olduğunca uyuyorum ve beni rahatsız eden kaygılardan kurtulmaya başladım. Onun yönlendirmeleriyle insanlarla nasıl iletişim kurmam gerektiğini öğrendim ve bunu hayatımın belli kesimlerinde uyguluyorum.

 

Hilmi H.

Nur Deniz Hanım ile çift terapisi olarak seanslarımıza başladık. İyi gitmeyen bir ilişkimiz vardı ve sürekli tartışan bir çifttik ve cinsel hayatımızda yolunda gitmiyordu. Aslında cinsel sorunların çift hayatımızı etkilediği ortaya çıktı. Seanslarımızı cinsel terapi üzerine yoğunlaştırdık. Var olan erken boşalma sorunuma çözüm bulunca cinsel hayatımızda düzelmeler başladı. Bu da çift ilişkimizin de düzelmesine neden oldu hem çift terapisi hem de cinsel terapi konusunda kendisini tavsiye ederim. Teşekkürler Nur Deniz hocam.

Psikolog Nur Deniz YÜKSEL Hakkında
Yazılmış Tüm Danışan Yorumlarını Okumak İçin
Aşağıdaki Sayfayı Ziyaret Edebilirsiniz.

Psikolog Nur Deniz YÜKSEL – Danışan Tavsiye ve Yorumları 

Call Now Button0 (850) 840 87 87